15 milionów metrów kwadratowych

To powierzchnia zużytych płyt sufitowych, które poddaliśmy powtórnemu przetworzeniu od uruchomienia przez firmę Armstrong w 1999 roku programu recyklingu dzięki czemu nie trafiły one na składowiska odpadów.

          Przedstawiono powyżej: Perla OP 0.95

 

JAK PROWADZIĆ RECYKLING WSPÓLNIE Z FIRMĄ ARMSTRONG:

RECYKLING

Sprawiamy, że recykling jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej

  • Pobierz
    Broszurę firmy Armstrong poświęconą ponownemu przetwarzaniu po osiągnięciu końca życia przez produkt oraz recyklingowi odpadów pozostałych po docięciu płyt.
  • Skontaktuj się z lokalnym specjalistą do spraw recyklingu:
    Jeremy Sumeray, tel. 0800 371 849 / biuro w Warszawie: tel: 22 3378610, -11
  • Skontaktuj się z nami
    Prosimy o kontakt z firmą Armstrong, aby zapoznać się z obowiązującymi warunkami programu recyklingu oraz, aby uzyskać więcej informacji na ich temat.
 

Materiał wideo

KONCEPCJA PROJEKTOWA CRADLE TO CRADLE®

Cradle to Cradle

Armstrong Ceiling Solutions stał się pierwszym producentem płyt sufitowych w Europie, który uzyskał certyfikat „Cradle to Cradle™”.
Dowiedz się więcej...

Certyfikacja „Od kołyski z powrotem do kołyski” na nowo definiuje projektowanie produktów jako pozytywną siłę, prowadzącą do ich „odrodzenia się". Certyfikacja naszych produktów pozwala klientom zakupić i zastosować w prowadzonych przez nich projektach produkty stworzone z myślą o poddaniu ich powtórnemu przetworzeniu przy wykorzystaniu procesów przemysłowych minimalizujących zużycie wody, wykorzystujących strategie wykorzystania energii odnawialnej oraz biorących pod uwagę odpowiedzialność społeczną firmy Armstrong.

Produkty z certyfikacją Cradle to Cradle pozwalają uzyskać wyższą ocenę w systemach certyfikacji LEED®, WELL oraz Ska.

 

 

PRODUKTY Z CERTYFIKACJĄ C2C

 

  

 
Sufity Metalowe Sufity z siatki cięto-ciągnionej Mesh Metal  
Certyfikat C2C Certyfikat C2C  
Informacje o produktach Informacje o produktach  
 

Wykonawcy sufitów z programu „ZIELONA OMEGA”

Firma Armstrong Ceiling Solutions rozpoczęła projekt budowy armii przyjaznych dla środowiska, autoryzowanych instalatorów systemów sufitowych i ściennych, posiadających wiedzę z zakresu recyklingu.

Grupa firm wykonawczych skupionych w programie „Zielona Omega" stanowi rozwinięcie programu dla firm wykonawczych „Omega" skupiającej autoryzowane firmy wykonawcze - ekspertów w montażu sufitów firmy Armstrong.

Członkowie programu Zielona Omega spełniają szereg kryteriów, w tym wymagania polityki środowiskowej, muszą wypełnić anietę i ukończyć szkolenia z zakresu ochrony środowiska firmy Armstrong, a także przynajmniej raz w roku wykonać jeden projekt typu „End Of Life” (EOL, recykling po osiągnięciu końca przydatności użytkowej produktu) lub „Off-Cut Recycling” (OCR, recykling odpadów po docięciu) w odniesieniu do płyt sufitowych Armstrong lub innych producentów.

Aby uzyskać więcej informacji o wykonawcach z grupy Zielona Omega, prosimy o kontakt z nami.

Zawartość materiału z odzysku

Wybierz płyty i panele Armstrong Ceiling o wysokiej zawartości materiału z odzysku.

Wybór do realizacji płyt sufitowych i paneli o wysokiej zawartości materiałów z odzysku pozwala uzyskać wyższą ocenę w systemach certyfikacji LEED®, BREEAM, DGNB oraz Ska.

 

WYBIERZ JEDEN Z NASZYCH PRODUKTÓW

 

Obiekty referencyjne - rozwiązania proekologiczne