Płyty i ruszty przebadane oraz oznaczone znakiem CE służące do ochrony przeciwpożarowej

          Przedstawione powyżej: Fine Fissured (l) i Neeva (p)

Przegląd

SPRAWDZONE, SPEŁNIAJĄCE WYMAGANIA PRZEPISÓW SUFITY, KTÓRE POPRAWIAJĄ BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE

Ogień

Reakcja na ogień jest ważnym elementem każdego systemu sufitowego – niezależnie od tego, jak prosty lub złożony jest to system. Nasze płyty sufitowe są zaprojektowane tak, aby spełniały najbardziej rygorystyczne normy branżowe. Wybierz z szerokiego wachlarza form i opcji akustycznych, aby spełnić wymagania projektowe oraz wymogi dotyczące reakcji na ogień. 

Zapoznaj się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dotyczącymi parametrów przeciwpożarowych, aby dowiedzieć się więcej.

Przepisy budowlane

Przepisy budowlane wymagają, aby okładziny budowlane, takie jak sufity podwieszone, posiadały odpowiednie parametry użytkowe w zakresie reakcji na ogień w zależności od obszaru zastosowania.

Parametry użytkowe sufitu podwieszanego w zakresie reakcji na ogień są określane przy wykorzystaniu klasyfikacji reakcji na ogień w tzw. Euroklasie. Produkty osiągające parametr B-s2, d3 (lub lepszy) są określane jako klasa 0 w przepisach budowlanych – co oznacza, że mogą być stosowane we wszystkich obszarach budynku – wszystkie produkty firmy Armstrong z łatwością spełniają ten wymóg.