Systemy sufitowe TECHZONE

Zorganizowane. Proste. Czyste.

Pierwszy na rynku system do łatwego i precyzyjnego montażu sufitów ze zintegrowanymi usługami technicznymi.

Przegląd

Pozbądź się „hałasu” — pomieszanego oświetlenia, dyfuzorów i ciągu zwrotnego powietrza, systemów tryskaczowych i niepożądanego dźwięku — które zajmują cały sufit. Rozwiązanie TechZone w prosty sposób organizuje te systemy w strefach technicznych o szerokości 100 mm i 150 mm. Wiele kompatybilnych urządzeń od naszych firm partnerskich jest wstępnie przystosowanych do dopasowywania i wykańczania. Rezultat — czysty, monolityczny wygląd uzyskany dzięki zestandaryzowanym panelom sufitowym i systemom podwieszania.

  • Standardowe komponenty sufitu i systemu podwieszania tworzą niestandardowy wygląd.
  • Skoordynowane dopasowywanie i wykańczanie różnych sufitów, systemy podwieszania, oprawy świetlne i dyfuzory powietrza od wiodących w branży partnerów.
  • System TechZone integruje się ze standardowymi, wstępnie zaprojektowanymi rozwiązaniami Axiom Perimeter, Axiom Transitions, profilami Axiom i standardowymi rozwiązaniami płaszczyzn obwodowych.
  • Szeroki wybór wymiarów paneli sufitowych i układów pomieszczeń uwzględniający moduły budowlane i odstępy między strefami technicznymi.
  • Doskonałe właściwości użytkowe, których szukasz w systemie sufitowym.

Produkty z serii Techzone

Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć własny zintegrowany system sufitowy TechZone — od paneli sufitowych po systemy podwieszania i płaszczyzny obwodowe.