Niestandardowe sufity drewniane

          Przedstawione powyżej: Sufit drewniany Wood Microlook 8

Przegląd

Odrobina natury w pomieszczeniu w postaci ciepłych, pięknych sufitów drewnianych. Sufity drewniane łączą piękno naturalnego drewna w szerokim wyborze paneli, długich płyt typu Planks i paneli Canopy dostępnych w wersjach standardowych, jak i zaprojektowanych na specjalne życzenie.

Sufity drewniane dostępne są w różnorodnych wersjach forniru i perforacji, które odzwierciedlą założenia projektowe.

Firma Armstrong wybrała drewno najwyższej jakości, które zapewnia komfort akustyczny i nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.

Płyty i długie panele są kompatybilne z systemami zawieszenia firmy Armstrong, umożliwiając łatwy montaż, a stosując system Vector Wood także bezpieczny dostęp do przestrzeni ponadsufitowej od dołu, umożliwiając konserwację instalacji HVAC.

Płyty są wyposażone są w opatentowany typ krawędzi Vector, który ukrywa ruszt nośny, pozostawiając wąską 6 mm szczelinkę między płytami zapewniając bardziej monolityczny wygląd w porównaniu do płyt sufitowych montowanych od góry.

Aby poprawić parametry akustyczne, dostępne są różne wersje perforacji forniru — okrągłe lub rowkowane, dzięki którym pochłanianie dźwięku może wynieść nawet do αW = 0,70 .

Drewniane płyty i długie panele Armstrong są wykonane z wysokiej klasy płyty MDF pokrytej przezroczystym lakierem o zwiększonej odporności na promienie UV.

Lakierowana powłoka dodatkowo chroni płyty przed starzeniem i światłem słonecznym.

Wszystkie forniry posiadają matowe wykończenia. Ze względu na naturalne właściwości drewna i jego zróżnicowaną ziarnistość poszczególne panele mogą się różnić wyglądem forniru.

Oferujemy pełen zakres wzorów i perforacji. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

Kolory i wersje

Ash (ASH)
Ash (ASH)

Krawędź
Board
Board
Microlook 8
Microlook 8
Tegular 8
Tegular 8
Vector
Vector
SL2
SL2

Galeria projektów