Płyty sufitowe do pomieszczeń basenowych

Utwórz strefy „Please Splash”

Kryte baseny i strefy hydroterapii gwarantują 100% obecność wilgotności i możliwość kontaktu z wodą. Strefy te wymagają zastosowania płyt sufitowych, które mogą wytrzymać te wyjątkowe warunki.

          Przedstawione powyżej: Sufit metalowy RH 200 (l) o niestandardowej odporności na korozję i metalowe łączniki Clip-In (p)

Basen

Wyzwanie:

Kryte baseny i pomieszczenia do hydroterapii mogą być strefami relaksu i zabawy, ale zdecydowanie są . . mokre i wilgotne. Bez względu na lokalizację basenu lub sali do hydroterapii – w hotelu, szkole wyższej, firmie bądź szpitalu – potrzebny jest sufit, który może funkcjonować w tych szczególnych warunkach, co ma kluczowe znaczenie dla niezawodnego uzyskania wymaganych parametrów użytkowych.

Rozwiązanie:

Zastosuj płyty sufitowe przeznaczone do środowisk o większej wilgotności ze zrównoważoną akustyką, aby kontrolować pogłos generowany przez twarde powierzchnie zwykle stosowane w tych pomieszczeniach.

Możesz porównać tylko 4 produktów jednocześnie. Usuń jeden lub więcej produktów z listy do porównania aby kontynuować.

Porównywane produkty muszą należeć do tej samej kategorii (sufity, systemy instalacyjne, ścienne). Jeśli chcesz kontynuować, usuń bieżące zaznaczenie.

Anuluj Wyczyścić wszystkie wybory

Galeria projektów