TWORZENIE INSPIRUJĄCYCH PRZESTRZENI

Poznaj nasze najlepsze rozwiązania — od inspirującego holu uniwersytetu po wielofunkcyjne sale lekcyjne.

Edukacja

Proszę wybrać rodzaj pomieszczenia

Wyzwanie:

Stołówki to nie tylko miejsca służące do jedzenia. Te otwarte wielofunkcyjne wnętrza raz służą jako stołówki, a raz jako audytoria lub sale gimnastyczne, za każdym razem, w zależności od sposobu wykorzystania, wymagając realizacji odmiennych potrzeb w zakresie akustyki i wytrzymałości.

Rozwiązanie:

Podstawowe znaczenie ma ograniczenie poziomu hałasu, co można osiągnąć stosując sufity o zrównoważonej charakterystyce akustycznej, które pochłaniają dźwięk i nie pozwalają mu się przedostawać do sąsiednich pomieszczeń. Stołówki i pomieszczenia wielofunkcyjne to również doskonałe miejsca do zastosowania sufitowych elementów dekoracyjnych. Metalowe i drewniane sufity akustyczne, a także wyspy pływające, takie jak panele typu Canopy i pionowe panele Baffles, mogą nadać indywidualny charakter wnętrzu każdej szkoły.

Wyzwanie:

Od ceremonii ukończenia studiów po spektakle studenckiego teatru - audytoria to wnętrza goszczące różnorodne wydarzenia, w przypadku których akustyka ma podstawowe znaczenie. Wymogi akustyczne względem takich wnętrz mogą wahać się od określonego poziomu odbicia dźwięku w celu uzyskania określonej dźwięczności, aż po pochłanianie dźwięku w celu ograniczenia pogłosu. Bardzo ważną rolę odgrywają również trwałość i estetyka.

Rozwiązanie:

Dodaj wnętrzom wyrazu korzystając z wzornictwa, które tworzy ogólny nastrój, lecz które także może zapewnić parametry akustyczne zachowujące jakość dźwięku i gwarantujące trwałość, zapewniając dobry wygląd na długi czas. Nadaj całości indywidualny charakter poprzez odpowiedni dobór materiałów i form. Metalowe i drewniane sufity akustyczne, a także sufity pływające, takie jak panele typu Canopy, czy pionowe panele Baffles, z pewnością zasługują na pojawienie się na głównej scenie.

Wyzwanie:

Korytarze szkolne to gwarne miejsca, które prowadzą uczniów udających się na zajęcia do właściwych sal i łączą kluczowe strefy budynku. W tych tętniących życiem wnętrzach służących edukacji wczesnoszkolnej i ponadpodstawowej ograniczenie poziomu hałasu oraz trwałość zastosowanych materiałów odgrywają kluczową rolę. W placówkach szkolnictwa wyższego przyciągające wzrok drewno lub eleganckie metalowe wykończenia mogą nadać wnętrzom indywidualny charakter.

Rozwiązanie:

Płyty sufitowe o zrównoważonej akustyce pomagają zmniejszyć niepożądany hałas dochodzący z wypełnionych ruchem i gwarem korytarzy, pochłaniając dźwięk oraz blokując jego rozprzestrzenianie się. Zastosuj rozwiązania cechujące się trwałą powierzchnią i łatwym dostępem, takie jak sufity metalowe i drewniane.

Wyzwanie:

Sale gimnastyczne to często pomieszczenia wielofunkcyjne, wykorzystywane zarówno do organizacji meczów koszykówki jak też specjalnych przedstawień czy koncertów. Twarde, odbijające dźwięk powierzchnie powodują akumulację hałasu i pogarszają jakość dźwięku docierającego do słuchaczy. Sufity w tych pomieszczeniach powinny być wytrzymałe, odporne na przypadkowe uderzenia piłką podczas rozgrywek sportowych, a także zapewniać dobre parametry akustyczne podczas szkolnych przedstawień.

Rozwiązanie:

Te wypełnione hałasem i pogłosem wnętrza potrzebują sufitów łączących wytrzymałość i wysokie parametry akustyczne. Wycisz hałas wykorzystując odporne na uderzenia płyty sufitowe cechujące się zrównoważona akustyką. Metalowe i drewniane sufity akustyczne to aktorzy zasługujący na występ na głównej scenie.

Wyzwanie:

Każdego dnia tysiące uczniów nie są w stanie zrozumieć co czwartego z wypowiadanych w sali lekcyjnej słów z powodu nieodpowiedniej akustyki. Słabe oświetlenie i oślepiające odbicia światła w sali lekcyjnej mogą również powodować nadwyrężenie wzroku i zmęczenie, utrudniając uczniom koncentrację.

Rozwiązanie:

Zastosuj płyty sufitowe cechujące się zrównoważoną akustyką oraz wysokim współczynnikiem odbicia światła, tworzące lepsze i jaśniejsze wnętrza do nauki dla uczniów i do pracy dla nauczycieli. Cechujące produkt idealne połączenie pochłaniania dźwięku i dźwiękoizolacyjności z pewnością pomoże mu uzyskać doskonałą ocenę.

Wyzwanie:

Pierwsze wrażenie jakie wywiera szkoła jest bardzo ważne. W wielu szkołach to właśnie hol i wejście są wizytówką definiującą charakter szkoły, wpływając na poziom rekrutacji uczniów i zatrudnienia nauczycieli, otrzymywaną pomoc finansową oraz zaangażowanie społeczności lokalnej.

Rozwiązanie:

Recepcja jest doskonałym miejscem, aby podkreślić charakter placówki oświatowej, zwłaszcza w szkolnictwie wyższym. Oferta płyt sufitowych dla szkół firmy Armstrong obejmuje produkty o różnorodnych kształtach i wykonane z różnych materiałów, co gwarantuje doskonałe pierwsze wrażenie, zarówno przy wykorzystaniu produktów standardowych jak i tych specjalnego zastosowania. 

 

Galeria projektów

  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów

Możesz porównać tylko 4 produktów jednocześnie. Usuń jeden lub więcej produktów z listy do porównania aby kontynuować.

Porównywane produkty muszą należeć do tej samej kategorii (sufity, systemy instalacyjne, ścienne). Jeśli chcesz kontynuować, usuń bieżące zaznaczenie.

Anuluj Wyczyścić wszystkie wybory