MIEJSCA PRACY, KTÓRE PRACUJĄ LEPIEJ

Od holów po sale konferencyjne – nasze rozwiązania biurowe są gotowe do pracy dla Ciebie.

Biuro

Proszę wybrać rodzaj pomieszczenia

Wyzwanie:

Pracownicy biurowi wskazują na niepożądany hałas jako główny czynnik powodujący ich niezadowolenie z miejsca pracy, mniejszą produktywność i wyższy poziom stresu. Niepożądany hałas zazwyczaj odnosi się do chęci zachowania „poufności rozmów” w sytuacji, gdy do pracowników dochodzą głośne, niepożądane rozmowy prowadzone przez inne osoby przebywające w tym samym pomieszczeniu. W jednym z badań stwierdzono, że 75% pracowników biurowych jest niezadowolonych z powodu braku poufności rozmów w miejscu pracy.

Rozwiązanie:

W pomieszczeniach wielkoprzestrzennych, wszędzie tam, gdzie wykonywana jest praca wymagająca skupienia, czy we współdzielonych przestrzeniach roboczych głównym zadaniem sufitu jest pochłanianie dźwięku, który w przeciwnym razie odbija się od sufitu i rozchodzi się w pobliskiej przestrzeni lub przenosi się do sąsiednich stanowisk roboczych oraz blokowanie dźwięku urządzeń pracujących w przestrzeni nad sufitem. Płyty sufitowe o zrównoważonej akustyce stanowią idealne połączenie właściwości pochłaniania i blokowania dźwięku i w elastyczny sposób zapewniają odpowiednią równowagę akustyczną, nawet jeśli pracownicy w danej chwili muszą się mocno skoncentrować, a już w kolejnej pracować wspólnie z innymi osobami. 

W pomieszczeniach z otwartą przestrzenią ponadsufitową, gdzie minimalizacja hałasu może być znacznie większym wyzwaniem, należy rozważyć rozmieszczenie w newralgicznych punktach sufitów pływających, takich jak akustyczne panele typu Canopy i pionowe panele Baffles.

Wyzwanie:

Otoczenie głównej recepcji budynku może stanowić motyw przewodni całej koncepcji wzornictwa i charakteru budynku, tym samym kształtując oczekiwania odwiedzających firmę gości i ludzi biznesu. Hole i pomieszczenia recepcyjne kształtują również pierwsze wrażenie gości. W przeprowadzonych badaniach odwiedzający uznali, że jakość obsługi jest wyższa w pomieszczeniach dla oczekujących, które są dobrze oświetlone i przytulne, w porównaniu do pomieszczeń, które są niedoświetlone i cechują się chłodnym wystrojem.

Rozwiązanie:

Masz tylko jedną szansę, aby zrobić pierwsze wrażenie.

Rozwiązania sufitowe do pomieszczeń biurowych o zrównoważonych właściwościach akustycznych są dostępne w różnorodnych materiałach, stylach i kolorach, co umożliwia ich dopasowanie do wyglądu i charakteru każdego miejsca. 

Wyzwanie:

Podobnie jak w przypadku indywidualnych pomieszczeń biurowych, również sale konferencyjne wymagają zapewnienia poufności. Niezależnie od tego, czy w sali konferencyjnej trwa połączenie konferencyjne z najważniejszym klientem, czy odbywa się rozmowa między pracownikiem a jego przełożonym, pomieszczenia te wymagają najwyższego poziomu kontroli nad dźwiękiem.

Rozwiązanie:

Zachowaj poufność rozmów prowadzonych w salach konferencyjnych stosując rozwiązania o zrównoważonych parametrach akustycznych, które w idealny sposób łączą pochłanianie i blokowanie dźwięku. Sale konferencyjne to także wnętrza, w których można bawić się wzornictwem.

Wyzwanie:

Korytarze i hole muszą być wystarczająco funkcjonalne, aby poradzić sobie z dużym natężeniem ruchu, a jednocześnie cechować się na tyle elastycznym wzornictwem, aby  płynne łączyć ze sobą najważniejsze strefy biura.

Rozwiązanie:

Zmniejsz niepożądany hałas dochodzący z hałaśliwych korytarzy stosując płyty sufitowe o zrównoważonych parametrach akustycznych. Możesz wybierać spośród wielu materiałów i stylów, tak aby dopasować się do charakteru dowolnego projektu.

 

Wyzwanie:

Indywidualne lub zamknięte pomieszczenia biurowe muszą zapewniać użytkownikom prywatność i możliwości skupienia się na pracy.

Rozwiązanie:

Nie pozwól, aby hałas dochodzący ze wspólnej przestrzeni ponadsufitowej negatywnie wpływał na zapewnienie poufności w zamkniętych pomieszczeniach biurowych. Zastosowanie płyt sufitowych do pomieszczeń biurowych o zrównoważonych parametrach akustycznych, w idealny sposób łączących właściwości pochłaniania i blokowania dźwięku, sprawi, że indywidualne pomieszczenia biurowe zapewnią prywatność ich użytkownikom.

Wyzwanie:

Pomieszczenia socjalne to prawdopodobnie najbardziej wszechstronne wnętrza w każdym biurze. Pracownicy i goście korzystają z nich, aby się zrelaksować, "naładować baterie", a nawet zorganizować improwizowane spotkanie. Pomieszczenia socjalne powinny łączyć funkcjonalność kuchni z wygodą i stylem sali konferencyjnej.

Rozwiązanie:

Stwórz przestrzeń dla pracowników, która pozwoli im uciec od stresu dnia pracy. Zastosuj płyty sufitowe do pomieszczeń biurowych, aby stworzyć przyjemne wnętrze pozwalające się odprężyć i ograniczyć gwar panujący w biurze.

Galeria projektów

  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów

Możesz porównać tylko 4 produktów jednocześnie. Usuń jeden lub więcej produktów z listy do porównania aby kontynuować.

Porównywane produkty muszą należeć do tej samej kategorii (sufity, systemy instalacyjne, ścienne). Jeśli chcesz kontynuować, usuń bieżące zaznaczenie.

Anuluj Wyczyścić wszystkie wybory