Płyty sufitowe do placówek opieki zdrowotnej

Stwórz wnętrza wspomagające leczenie

Przyjazne i przytulne wnętrza mogą odgrywać istotną rolę w placówkach opieki zdrowotnej, dodając otuchy pacjentom i poprawiając nastrój personelu i odwiedzających.

Opieka zdrowotna

Proszę wybrać rodzaj pomieszczenia

Wyzwanie:

Sufity laboratoriów szpitalnych i sal dydaktycznych wymagają powierzchni zapewniających dobrą akustykę, a jednocześnie łatwych do utrzymania w czystości.

Rozwiązanie:

Wybierz produkty przeznaczone do segmentu opieki zdrowotnej, które oferują zmywalne powierzchnie i cechują się zrównoważonymi właściwościami akustycznymi oraz wysokim współczynnikiem odbicia światła, co pozwoli stworzyć przestrzeń o wysokich walorach użytkowych.

Wyzwanie:

Każdy, kto kiedykolwiek był, choćby przez krótki czas w szpitalu, wie doskonale, jak przytłaczający może być panujący tam hałas. Badania potwierdzają, że poziom hałasu w salach pacjentów często przekracza zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia wynoszące 35 dBA w ciągu dnia i 30 dBA w nocy, co prowadzi do powstania bardziej stresującego otoczenia dla pacjentów i zakłóca ich sen.

Rozwiązanie:

Aby stworzyć wnętrza zapewniające optymalne warunki dla powrotu pacjentów do zdrowia, zastosuj sufity o zrównoważonej charakterystyce akustycznej, pozwalające tworzyć spokojne i cichsze miejsca rekonwalescencji, a jednocześnie spełniające wymogi ochrony prywatności pacjentów przebywających w placówkach opieki zdrowotnej. Wybór produktów i materiałów dostępnych w całym naszym asortymencie pomoże Ci stworzyć różnorodne projekty sufitów: od naturalnych i sprzyjających rekonwalescencji po kolorowe i dodające otuchy.

Wyzwanie:

Pracownie rezonansu magnetycznego (MRI), w których występują silne pola magnetyczne, wymagają zastosowania antykorozyjnego systemu nośnego, spełniającego wymagania dotyczące wnętrz poddanych działaniu pola magnetycznego.

Rozwiązanie:

Panele sufitowe przeznaczone do segmentu opieki zdrowotnej tworzą idealne połączenie z aluminiowym systemem nośnym firmy Armstrong obejmującym ruszt i profile przyścienne. Te panele sufitowe są odporne na wilgoć i wymagają standardowej konserwacji oraz cechują się standardowymi parametrami pochłaniania dźwięku.

Wyzwanie:

Na korytarzach placówek opieki zdrowotnej panuje duży ruch, a ich sufity są często wyposażone w płytkie przestrzenie ponadsufitowe, które wymagają regularnego dostępu. Ponadto korytarze mogą generować niepożądany hałas, co może negatywnie wpłynąć na odczucia pacjentów. Duże znaczenie ma wygospodarowanie miejsca na urządzenia do ogrzewania i wentylacji/klimatyzacji oraz osprzęt medyczny, a jednocześnie wyciszenie korytarzy.

Rozwiązanie:

Sufity do segmentu opieki zdrowotnej zapewniające komfort akustyczny i umożliwiające częsty dostęp do przestrzeni ponadsufitowej pomogą zachować funkcjonalność ciągów korytarzowych i ograniczyć generowany przez nie hałas.

Wyzwanie:

Te wypełnione ruchem, wielofunkcyjne przestrzenie wymagają zastosowania bardzo wszechstronnych sufitów. Kluczowe kryteria dla sufitu na oddziale intensywnej opieki medycznej to wodoodporne, łatwe do czyszczenia powierzchnie, wspomagające zapobieganie zakażeniom, a także właściwy poziom pochłaniania i blokowania dźwięku, pozwalający ograniczyć niepożądany hałas, oraz odpowiedni poziom odbicia światła.

Rozwiązanie:

Płyty sufitowe do segmentu opieki zdrowotnej o zrównoważonych parametrach akustycznych mogą mieć pozytywny wpływ na proces leczenia pacjentów, a także na współpracę pomiędzy lekarzami a personelem, zapewniając równocześnie trwałość i parametry użytkowe niezbędne na oddziałach intensywnej opieki medycznej.

Wyzwanie:

Zapewnij ciszę na stanowiskach pielęgniarskich, tworząc jednocześnie miejsce efektywnej współpracy dla lekarzy i personelu.

Rozwiązanie:

Płyty sufitowe do segmentu opieki zdrowotnej są produktem w idealny sposób łączącym pochłanianie i blokowanie dźwięku, znakomicie sprawdzającym się na stanowiskach pielęgniarskich i umożliwiającym ograniczenie hałasu dochodzącego z sąsiednich pomieszczeń, a także prowadzenie poufnej lub niewymagającej podnoszenia głosu rozmowy.

Wyzwanie:

Hol główny obiektu może nadawać ton całemu tematowi przewodniemu projektu i zaakcentować charakter budynku. Strefy dla oczekujących odgrywają ważną rolę w łagodzeniu stresu i lęku, które często towarzyszą wizycie w szpitalu.

Rozwiązanie:

Stwórz azyl dla pacjentów i ich rodzin, stosując rozwiązania sufitowe do segmentu opieki zdrowotnej o kojącym i poprawiającym nastrój wyglądzie, które jednocześnie pozwalają ograniczyć hałas. Nieważne, czy celem jest dostarczenie inspiracji, zmniejszenie stresu, czy też po prostu skłonienie kogoś do zatrzymania się i wzięcia głębszego oddechu – produkty tworzące kompleksowe portfolio sufitowych produktów szpitalnych firmy Armstrong są dostępne w różnych materiałach i kolorach, umożliwiając osiągnięcie tego zamierzonego efektu.

Galeria projektów

  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów

Możesz porównać tylko 4 produktów jednocześnie. Usuń jeden lub więcej produktów z listy do porównania aby kontynuować.

Porównywane produkty muszą należeć do tej samej kategorii (sufity, systemy instalacyjne, ścienne). Jeśli chcesz kontynuować, usuń bieżące zaznaczenie.

Anuluj Wyczyścić wszystkie wybory