ARCHITEKTURA, KTÓRA PORUSZA LUDZI

Czy chodzi o lotniska, czy zajezdnie tramwajowe lub autobusowe — nasze sufity zawsze dostosowują się do Twoich potrzeb.

Transport

Wybierz rodzaj pomieszczenia

Wyzwanie:

Od szybkiej przekąski, którą można zabrać na pokład samolotu, po dłuższy, odprężający posiłek — pasażerowie przychodzą do punktów gastronomicznych, by zaczerpnąć energii. Oblegane punkty gastronomiczne nie tylko muszą zaspokoić różne gusta, ale także standardy obowiązujące w branży.

Rozwiązanie:

Przygotuj sufit o wszechstronnych możliwościach czyszczenia oraz wytrzymałości spełniającej wymogi branży gastronomicznej. Dodaj do tego doskonałe właściwości akustyczne, aby ograniczyć hałas i zapewnić komfort pasażerom.

 

Wyzwanie:

Pasażerowie korzystają z poczekalni w halach lotniskowych na wiele sposobów — czy chodzi o 15-minutowy czas oczekiwania, czy opóźniony o trzy godziny lot. Jedzenie, spanie, praca lub zabawa — wszystkie te czynności wymagają przestrzeni zapewniających pasażerom odpowiednie warunki.

Rozwiązanie:

Wydzielić przytulną, spokojną okolicę oddaloną od zgiełku głównej hali i korytarzy, wyposażoną w sufity lotniskowe zaprojektowane z myślą o doskonałych parametrach akustycznych. Sufity metalowe są dostępne w różnych standardowych i niestandardowych perforacjach, zapewniających pasażerom odpowiednią, relaksującą atmosferę, ale także wytrzymałość, jakiej wymaga tego typu przestrzeń.

Wyzwanie:

Stołówki to coś więcej, niż tylko miejsca służące do jedzenia. To ruchliwe miejsca o zróżnicowanych wymaganiach związanych z akustyką, które mają na celu zapewnić pasażerom komfort i przyjemną atmosferę.

Rozwiązanie:

Kluczowym czynnikiem jest w takim przypadku redukcja hałasu i można ją osiągnąć dzięki pochłaniającym dźwięk sufitom ze zrównoważonymi właściwościami akustycznymi. Stołówki i kawiarnie to także miejsca doskonale przystosowane do wdrażania różnych koncepcji konstrukcyjnych. Rozwiązania akustyczne z metalu lub drewna oraz rozwiązania w zakresie sufitów wolnowiszących, takie jak akustyczne panele typu Canopy i pionowe panele Baffles, mogą nadać pomieszczeniu indywidualności.

Wyzwanie:

Czy chodzi o nadanie poczekalni żywego, świeżego charakteru czy otoczenie pasażerów pełnym luksusem — nasze systemy sufitowe zapewniają pierwszorzędną atmosferę.

Rozwiązanie:

Zapewnienie najwyższej klasy warunków dzięki drewnianym i metalowym sufitom w różnych kształtach i wzorach, które zwiększą komfort i poprawiają samopoczucie pasażerów.

 

Wyzwanie:

Prowadząc pasażerów do celu podróży, główne hale węzłów transportowych to miejsca cechujące się dużą aktywnością. Te duże, otwarte przestrzenie są wysoce ruchliwe i stanowią niezwykłe wyzwanie w zakresie tłumienia hałasu bez blokowania dostępu do systemów mechanicznych.

Rozwiązanie:

System, który ogranicza zgiełk węzłów transportowych dzięki sufitom doskonale przystosowującym się do architektury hali głównej lotniska, a jednocześnie zapewnia pełny odgórny dostęp i pochłania dźwięk.

 

Wyzwanie:

Obszary odprawy witają pasażerów i kierują ich w dalszą podróż. Członkowie rodziny i przyjaciele gromadzą się, by pożegnać lub przywitać swoich bliskich. Redukcja hałasu jest kluczowa, aby poprawić zrozumiałość każdej rozmowy. 

Rozwiązanie:

Inspiracja czerpana z chmur! Dodatkowe miejscowe wykończenia o właściwościach akustycznych, takie jak wyspy sufitowe i panele typu Canopy umieszczone nad obszarem odpraw, zapewniają zwiększoną prywatność i usprawniają komunikację na tych ruchliwych obszarach. 

Galeria projektów

  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów
  • Galeria projektów

Możesz porównać tylko 4 produktów jednocześnie. Usuń jeden lub więcej produktów z listy do porównania aby kontynuować.

Porównywane produkty muszą należeć do tej samej kategorii (sufity, systemy instalacyjne, ścienne). Jeśli chcesz kontynuować, usuń bieżące zaznaczenie.

Anuluj Wyczyścić wszystkie wybory